Logo DPmÚL

Letní soutěž Dopravního podniku startuje 3. 7. 2017

30. 06. 2017
Získejte speciální dřevěné plakety s motivy DPmÚL. Pro soutěžící je připraveno 9 speciálních limitovaných dřevěných plaket, které soutěžící můžou získat za správné zodpovězení soutěžních otázek. Soutěž bude probíhat od 3. 7. 2017 – 31. 8. 2017

Dopravní podnik města Ústí nad Labem pro letošní léto připravil speciální sběratelskou soutěž. Pro soutěžící je připraveno 9 speciálních limitovaných dřevěných plaket, které soutěžící můžou získat za správné zodpovězení soutěžních otázek. Soutěž bude probíhat od 3. 7. 2017 – 31. 8. 2017, tedy 9 týdnů. Každý týden, vždy v pondělí během dne, bude uveřejněna otázka týkající se Dopravního podniku. 50 nejrychlejších soutěžících, kteří na ni správně odpovědí, získají limitovanou dřevěnou plaketu.

Otázka pro každý týden bude vždy uveřejněna na webových stránkách DPmÚL a Facebooku. Správnou odpověď je nutné přijít sdělit vždy osobně na Zákaznické centrum, Revoluční ul. (přepážka Informace), kde soutěžící sdělí celé jméno, tel. kontakt a správnou odpověď na soutěžní otázku.

V případě, že je odpověď správná a soutěžící bude v pořadí do 50. místa, získá dřevěnou plaketu ihned na přepážce. Jakmile prvních 50 soutěžících správně odpoví na danou otázku, dojde k uveřejnění této informace na webu a Facebooku DPmÚL. Následně bude také uveřejněna správná odpověď na soutěžní otázku a získat dřevěnou plaketu v tomto týdnu již nebude možné. Je nutné si počkat na další pondělí a další soutěžní otázku.

Přejeme mnoho zábavy při sbírání limitovaných dřevěných plaket.