Informační centrum

Zákaznické a informační centrum

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

800 100 613

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota

7:00 - 12:00

Bezplatná infolinka:

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Pozvánka na Dětský den otevřených dveří 2019

5.5.2019
Hezký den vážení přátelé, dovolujeme si vás tímto srdečně pozvat na Dětský den otevřených dveří, který se uskuteční 8. června 2019 u příležitosti 120 let městské hromadné dopravy.

Dětský den otevřených dveří se stává tradiční akcí, kterou pravidelně navštíví tisíce lidí. Je pořádán ve spolupráci se statutárním městem Ústí nad Labem.

Brány vozovny se otevřou opět v 9 hodin a celý program máme naplánovaný až do 15 hodin.

I v letošním roce máme pro děti připravená soutěžní stanoviště v počtu okolo 26 a zábavný doprovodný program. Nafukovací atrakce, airbrush tetování, balónky, mega bubliny, dětské koutky s exhibicemi Policie ČR, Městské policie a ústeckých hasičů. Dále budou k vidění taneční vystoupení, přehlídka vozového parku a ostatní techniky DPmÚL, prohlídka haly údržby trolejbusů, expozice pevného trakčního vedení a vozidlo odtahové služby.

Na své si přijdou i dospělí účastníci, kteří si zasoutěží o zajímavé ceny.

V rámci 120 let MHD v Ústí nad Labem budou pro návštěvníky připraveny jízdy po historii dopravy v našem městě.

Také všem nabízíme možnost sednout si za volant některého z vystavených vozidel nebo si zkusit nasazovat sběrač trolejbusu.

Ale na co hlavně nesmíme zapomenout, poděkovat našim partnerům a sponzorům, bez kterých by se tento den nemohl uskutečnit.

Máme toho připraveno opravdu hodně, nedá se vše vyjmenovat a hlavně si musíme nechat pro vás také nějaké překvapení. Přijďte s námi prožít příjemnou sobotu a oslavit tak i 120. výročí MHD v Ústí nad Labem.

Na setkání s vámi se těší tým Dopravního podniku.

A náš tip z loňských let prosazujeme i letos: „Když na Dětský den otevřených dveří DPmÚL a.s., tak právě městskou hromadnou dopravou“! :-)

PS: Nezapomeňte doma dobrou náladu.

Akce je otevřená pro všechny věkové kategorie, tak neváhejte a přijďte.

Změna programu vyhrazena.

V průběhu dětského dne otevřených dveří budou pořizovány náhodné fotografické záběry, na základě oprávněného zájmu Dopravního podniku pro tiskové účely. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a Nový občanský zákoník. Veškeré informace o ochraně osobních údajů jsou na www.dpmul.cz


SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 20 Kč
(+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut jen v zóně 101 a to jak u spojů Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s., (DPmÚL), tak u spojů Dopravců Ústeckého kraje (DÚK). Nelze jí využít u vlaků Českých drah. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.