Informační centrum

Zákaznické a informační centrum

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

475 258 183

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota

7:00 - 12:00

Bezplatná infolinka:

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Nedávejte kapsářům šanci

6.12.2017
Od tohoto týdne se veřejnost může setkat v městské hromadné dopravě s projektem Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje s názvem „Nedávejte kapsářům šanci!“.

Hesla na plakátech vychází z  analýz případů kapesních krádeží. Jedná se o  rizikové situace, kdy se občané nejčastěji stávají obětí kapsáře.

V letošním roce jsme společně s Krajským ředitelstvím policie Ústeckého kraje začali projekt realizovat v tomto předvánočním období plném shonu, starostí a stresu, zda jsme již vše nakoupili a jsme připraveni na Vánoce. Právě tohoto vánočního shonu často využívají kapsáři, kteří si v přeplněných obchodech, na vánočních trzích nebo v MHD vyhlédnou svou oběť, která je v myšlenkách zaujata výběrem vhodného dárku pro své blízké a nevěnuje tak pozornost svému okolí.  V nestřeženém okamžiku jí obratný kapsář vytáhne peněženku a během chvilky ji tak připraví o našetřené úspory na Vánoce.


Další vizuály naleznete na facebookových stránkách DPmÚL a.s.

SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 20 Kč
(+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut jen v zóně 101 a to jak u spojů Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s., (DPmÚL), tak u spojů Dopravců Ústeckého kraje (DÚK). Nelze jí využít u vlaků Českých drah. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.