Informační centrum

Zákaznické a informační centrum

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

800 100 613

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota

7:00 - 12:00

Bezplatná infolinka:

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Tisková zpráva

4.10.2020
Mobilní dopravní aplikace DPmÚL

Ústí nad Labem – Dopravní podnik města Ústí nad Labem spouští od 5. října 2020 novou aplikaci, která bude k dispozici pro mobilní zařízení s operačním systém Android nebo iOS.

Dopravní podnik města Ústí nad Labem ve spolupráci se společností Globdata připravil pro cestující veřejnost novou mobilní aplikaci. K dispozici bude pro mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Stažení této aplikace pod názvem DPMÚL bude bezplatné.

,,Cílem této aplikace je poskytnout co nejvíce informací o městské hromadné dopravě v Ústí nad Labem na jednom místě. Spuštění aplikace, kde bude cestujícím umožněno vyhledat si spojení, zjistit aktuální dopravní informace nebo si zakoupit elektronické jízdenky, je plánováno na začátek října. Do konce roku plánujeme aplikaci ještě postupně zlepšit a rozšířit o další funkcionality, které cestujícímu poskytnou další informace a usnadní jim cestování městskou hromadnou dopravou. Konečným cílem je to, aby aplikace umožnila využívat různé služby a stala se integrátorem mobility“, uvedl Libor Turek, výkonný ředitel společnosti. 

SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 20 Kč
(+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut jen v zóně 101 a to jak u spojů Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s., (DPmÚL), tak u spojů Dopravců Ústeckého kraje (DÚK). Nelze jí využít u vlaků Českých drah. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.