Informační centrum

Zákaznické a informační centrum

Kontaktní adresa:

Revoluční 26
401 11  Ústí nad Labem

Telefon:

800 100 613

E-mail:

info(zavináč)dpmul.cz

Otevírací doba:

pondělí – pátek:
6:00 - 18:00

sobota

7:00 - 12:00

Bezplatná infolinka:

800 100 613


 

Dopravní dispečink

Telefon:

475 211 547

Tisková zpráva

9.9.2020
Správné přikládání karty při bezkontaktní platbě

Ústí nad Labem – Československá obchodní banka, a. s. v posledních dnech eviduje zvýšené množství reklamací ze strany držitelů karet na funkci bezkontaktního placení. Předmětem reklamace je nemožnost zaplatit na terminálu platební kartou bezkontaktně.

Československá obchodní banka, a. s. apeluje na cestující, aby byl brán zvlášť zřetel na to, jakým způsobem je karta k terminálu přiložena. Pro správnou komunikaci platební karty s terminálem je důležité, aby platební karta byla vždy přikládána k terminálu přímo na místo označené pro bezkontaktní platbu. Tímto místem může být displej, bok, čelo apod. (záleží na jednotlivém typu platebního terminálu). Po správném přiložení platební karty na místo určené pro bezkontaktní platby je dále nutné počkat na potvrzení platby (pípnutí terminálu).


SMS JÍZDENKA

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206. Jízdenka stojí 20 Kč
(+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut jen v zóně 101 a to jak u spojů Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s., (DPmÚL), tak u spojů Dopravců Ústeckého kraje (DÚK). Nelze jí využít u vlaků Českých drah. 

Daňový doklad k SMS jízdence si můžete vytisknout na www.smsjizdenky.cz.